Palaukite...

Iš kur tu žinai?

/
How Do You Know
2010

images/news/iskurzinai.jpg

2010

116 min

Lietuvių k.
Režisierius: James L. Brooks
Žanras: Komedija

(10 balsų)
Lizos gyvenimą nusako aistra sportui: ji nuo ankstyvos vaikystės užsiiminėjo lengvąja atletika. Tačiau atėjo diena, kai Lizai teko atsisveikint su komanda, ir moteris staiga pajunta, jog iš jos atėmė jos gyvenimą, pasaulį, kuriame ji gyveno. Nelabai žinodama, kuo užsiimti, Liza ima gyventi taip kaip visi: darbas, pasimatymai... Netrukus mergina sutinka Metį – beisbolininką iš aukščiausiosios lygos. Jis patrauklus ir moteris mėgstantis narcizas, kuris gyvenime vadovaujasi "vyriškos garbės" kodeksu. Nepaisant Mečio keistenybių ir nejautrumo tarp jo ir Lizos užsimezga romanas. Tačiau merginos horizonte pasirodo dar vienas vyras. Tai Džordžas Medisonas. Jis – verslininkas. Deja, pastaruoju metu Džordžas turi teisinių problemų: jį apkaltino finansiniu nusikaltimu, kurio jis nepadarė. Tiesą pasakius, labai tikėtina, kad Džordžui teks sėsti į kalėjimą. Tačiau nepaisant to jis stengiasi būti ištikimas savo vertybėms ir nenusiminti. Galiausiai tai vienintelis būdas neprarasti sveiko proto. Džordžas – visiška Mečio priešingybė. Tikriausiai tai ir sužavi Lizą. Ji sutinka nueiti į pasimatymą su Džordžu. Tiesa, tai pati blogiausia diena jų gyvenime – tiek Džordžas, tiek Liza susiduria su negailestinga realybe. Bet, rodos, pasauliui griūnant kartais gimsta kažkas nuostabaus. Tik prieš tai teks išspręsti meilės aritmetikos uždavinį pavadinimu "Meilės trikampis".

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+3
#1 | Svečias · November 06 2011 16:28:21
Puikūs aktoriai, vaidyba, bet tik jie ir 'ištraukia' scenarijų su tikra amerikoniška pabaiga. Vakaro poilsiui visai nieko filmas.

+1
#2 | voveriukasss · October 02 2015 13:15:51
Visiškai absurdiškas filmas. Nėra jokio veiksmo, jokios intrigos, jokio kabliuko, apskritai filmas be prasmės. Viskas buitiška,lėkšta ir banalu. Nepatarčiau žiūrėt tikrai.

+0
#3 | Svečias · February 28 2012 00:04:08
Pritariu Jurkazei. Gaila, kai toks aktorius kaip nicholsonas gali tik tiek atsiskleist.

+0
#4 | Svečias · July 26 2012 14:34:00
sveiki gal kas zino kas nutiko sitam websaite....as nebegaliu pasipildyti tasku :( tai yra siunciu sms ir man nepapildo nei vip nei paprasto papildymo.... :(

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai