Palaukite...

Gringo

2018

images/news/1524743398.jpg

2018

110 min

Lietuvių k.
Režisierius: Nash Edgerton


(1 balsas)
Vis daugiau Amerikos valstijų legalizuojant marihuaną, veiklūs verslininkai Eleina ir Ričardas (aktoriai Charlize Theron ir Joel‘is Edgerton‘as) prastumia idėją gaminti žolės tabletes. Užsitikrinę investavimą, porelė nutaria tablečių gamybą užsukti Meksikoje (nes ten pigiau). Ir į Meksiką su tablečių receptu bei užduotimi prižiūrėti gamybą išsiunčia švelnių manierų, patikimą darbuotoją Haroldą (akt. David‘as Oyelowo).

Vargšas Haroldas patenka į visiškai nepažįstamą, svetimą ir bauginančią aplinką. O pasklidus gandams apie naujosios formulės marihuanos tabletės pelningumą, jis atsiduria daugybės pačių skirtingiausių interesantų dėmesio centre. Apgauti kiekviename žingsnyje bandantys kolegos ir konkurentai; Meksikos nusikaltėlių karteliai; narkotikų baronai; tarptautiniai samdiniai ir žudikai; JAV narkotikų tarnybos pareigūnai ir šiaip daugybė neaiškių tipelių prie Haroldo sulekia kaip bitės prie medaus. Visi jie - su vienu tikslu: bet kokia kaina ir priemonėmis sučiupti Haroldą ir jei ne visiškai užvaldyti, tai bent atsignybti dalį taip viliojančio cheminės marihuanos pyrago.

Daugybės nesusipratimų, intrigų, kivirčų, nelaimingų atsitikimų ir kitokios velniavos pilna kriminalinė komedija „Gringo“ Lietuvoje pradedama rodyti kovo 9 dieną.

Amžiaus cenzas: N-16

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Nash Edgerton

Scenaristas: Anthony Tambakis, Matthew Stone

Vaidina: Charlize Theron, Thandie Newton, Joel Edgerton, Amanda Seyfried, David Oyelowo

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+0
#1 | Diana Dianukas · July 29 2018 22:02:17
Neblogas visai. ne komedija, o veiksmo daugiau. patiko

-1
#2 | gedamynka · August 02 2018 11:16:25
nu aprasymas viena o filmas visai kitoks..nera ten apie tas tabletes daug rodymo

-1
#3 | moblizz · August 21 2018 12:43:57
FILMO KOMENTARAS: Tikrai linksmo pobudzio filmas. Na juoktis nebus is ko bet nusisypsosite tikrai. Paziurekite ir tikrai nenusivilsite.

-3
#4 | aborto · July 07 2018 12:02:54
kose makalose-nepatiko.Yra kituose puslapiuose lietuviu igarsinimas

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai