Palaukite...

Geroji pusė

/
The Upside
2017

images/news/1548001738.jpg

2017

120 min

Rusų k.
Režisierius: Neil Burger
Žanras: Komedija, Drama


(1 balsas)
Aktoriaus Bryan‘o Cranston‘o vaidinamas milijonierius Filipas Lakasas turi viską, ką galima nupirkti už pinigus. Išskyrus sveikatą. Filipas – paralyžiuotas nuo kaklo žemyn ir yra visiškai priklausomas nuo kitų. Nusivylusiam, sielvartaujančiam ir piktam milijonieriui neįtinka nė vienas naujas potencialus pagalbininkas. Jo asistentė Ivona (at. Nicole Kidman) jau pradeda prarasti viltį, kad atsiras tinkamas kandidatas ir tada į Filipo namus užsuka Delas Skotas (akt. Kevin‘as Hart‘as).

Dėl neseniai pasibaigusio teistumo Delo kratosi visi potencialūs darbdaviai. Darbštumu nepasižymintis vyrukas labai dėl to nepergyvena – širdį jam skauda tik dėl to, kad, neturėdamas pajamų, negali pasirūpinti savo sūnumi, po skyrybų gyvenančiu su motina. Socialinių darbuotojų įpareigotas, vyrukas vaikšto į darbuotojų ieškančias įmones, bet tik tam, kad gautų parašą, jog yra netinkamas konkrečiam darbui. Su tokia nuotaika Delas užsuka ir į Filipo namus. Jo atsainus požiūris ir palaidas liežuvis padaro įspūdį paralyžiuotam milijonieriui ir Delui pasiūlomas darbas. Iš pradžių jis pasiūlymą atmeta, bet išvydęs atlyginimo dydį, staigiai persigalvoja.

Sulig kiekviena diena Delo energija, gera nuotaika ir absoliutus Filipui įprasto gailesčio nebuvimas vis labiau veikia invalido vežimėlyje sėdintį milijonierių. Nuolatinis rūpestis savimi pasirūpinti negalinčiu žmogumi Delą priverčia subręsti, o Filipas, padedamas savo naujojo draugo, pamažu vėl prisimena, ką reiškia iš tikro gyventi.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Neil Burger

Scenaristas: Jon Hartmere

Vaidina: Nicole Kidman, Bryan Cranston, Kevin Hart

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+3
#1 | EGee · January 29 2019 13:11:57
The Intouchables (2011) prancūzų filmas pagal tą pačią istoriją.

+2
#2 | 50 cent · January 26 2019 19:54:28
Tikrai gera istorija tiktais kad jau seniai yra lietuviu kalba ir esme tame kad perkurtas filmas

+0
#3 | PAL MAL · February 05 2019 18:16:15
Filmas tikrai geras! Su efektais is sniper elite žaidimo .Kas žiūrės tikrai nesigailės 👍

+0
#4 | dungannon · May 29 2019 14:31:57
Įtraukia, nes tikrais faktais remtas.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai