Palaukite...

Dvasia šarvuose

/
Ghost in the shell
2017

images/news/1491228590.jpg


2017

1h 47min.

Lietuvių k.
Režisierius: Rupert Sanders


(1 balsas)
Ateities Japonijoje kompanija „Hanka Robotic“ pirmauja kiborgų technologijų tyrimuose ir gamyboje. Kompanijos pasididžiavimas – Majorė (kurią vaidina Scarlett Johansson), vadovaujanti ypatingam specialiųjų pajėgų padaliniui – Devintajam Skyriui. Kažkada buvusi žmogumi, o dabar – technologijos stebuklas, kuriam nėra lygių, Majorė ir jos padalinys kovoja prieš lygiai taip pat nuolat tobulėjančius kibernetinius nusikaltėlius, hakerius, pavojingiausius ekstremistus ir psichopatus.

Vieną dieną Devintajam Skyriui iššūkį meta paslaptingas priešas, siekiantis sunaikinti kompaniją „Hanka Robotic“ ir jos vykdomą dirbtinio intelekto tobulinimo programą. Dabar grėsmė iškyla ne tik miesto ar šalies tvarkai, bet ir pačios Majorės gyvybei. Sekdama priešo pėdsakais, Majorė sužino vis daugiau detalių apie savo pačios žmogiškąją praeitį.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Rupert Sanders

Vaidina: Scarlett Johansson, Juliette Binoche, Michael Pitt

Duomenų bazės klaida

Klaidos komentaras
Got error 28 from storage engine

Užklausa
SELECT * FROM fusion3cd16_news WHERE (UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Dvasia%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%šarvuose%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Ghost%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%shell%') ) AND news_id != '13535' ORDER BY RAND() LIMIT 0,6

Dėl aukščiau nurodytų klaidų svetainė šiuo metu negali būti pasiekiama.