Nuo šios dienos gerifilmai.net siulo nemokama filmų / serialų peržiūrą bei siuntimą. BE REKLAMŲ Mus paremti galite ČIA arba ČIA

Palaukite...

Beveik Kalėdos

/
Almost Christmas
2016

images/news/1505820969.jpg

2016

1h 51min.

Lietuvių k.
Režisierius: David E. Talbert
Žanras: Komedija, Drama
(1 balsas)
Walter (Danny Glover) yra į pensiją išėjęs automobilių inžinierius, prieš metus netekęs žmonos (Rachel Kylian). Atėjus šventėms, jis pasikviečia savo keturis suaugusius vaikus ir visą šeimą į savo namus tradiciškai atšvęsti Kalėdų. Vargšelis Walter žino, kad jei dukros Cheryl (Kimberly Elise), Rachel (Gabrielle Union) ir sūnūs Christian (Romany Malco) ir Evan (Jessie Usher) penkias dienas išgyvens po vienu stogu, tai taps tikru Kalėdų stebuklu.

Atvykus vaikams, Walter suvokia, kad idealias Kalėdas be žmonos pagalbos paprasčiau įsivaizduoti, nei jas surengti. Vyriausia dukra, gydytoja Cheryl atvyksta atostogų su kvailu vyru Lonnie (J.B. Smoove) – buvusiu krepšininku, kuris, ką tik atvykęs į miestelį, susidomi jauna parduotuvės darbuotoja Jasmine (Keri Hilson). Vyresnysis sūnus ir antrasis vaikas Christian siekia pusiausvyros tarp savo politinės kampanijos dėl kongresmeno posto sėkmės ir troškimo praleisti daugiau laiko su savo šeima. Christian kartu netgi pasikviečia savo kampanijos vadybininką, kad galėtų padaryti daugiau darbo. Tuo tarpu jauniausia dukra ir trečiasis vaikas, teisę studijuojanti Rachel iš visų jėgų mėgina įsitvirtinti finansiškai, kad po skyrybų galėtų išlaikyti dukterį. Ir jauniausias sūnus, geras futbolo žaidėjas Evan sveiksta po peties traumos, ir treneriui patvirtinus, kad jo ranka yra visiškai sugijo, nebegali lengvai atsisakyti vaistų nuo skausmo.

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+1
#1 | mescionis · September 27 2017 20:30:36
Puikus filmas, tie kas nori lengvai praleisti vakara patariu paziureti smile

+0
#2 | artis1987 · October 18 2017 11:14:18
smagus filmas visai patiko patarciau paziureti smile

-15
#3 | avinas321 · September 19 2017 22:52:26
imesk anabele 2 lietuviskai uzpisai nx

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai