Palaukite...

Bėgti nuo mirties

/
Bringing Out the Dead
1999

images/news/bringing-out-the-dead.jpg

1999

95 min

Lietuvių k.
Režisierius: Martin Scorsese
Žanras: Trileriai


(5 balsų)
Sirenų staugimas, blykčiojančios šviesos ir beprotiškai Niujorko gatvėmis lekiantis greitosios pagalbos automobilis. Suspės ar ne??? Tokias lenktynes su mirtimi ne karta galima bus pamatyti filmo "Bėgti nuo mirties" metu."Oscaro" laimėtojo Nicolas Cage`o herojus šiame psichologiniame trileryje yra paramedikas, kone kasdien susiduriantis su mirtimi ir gelbėjantis žmones. "Gelbėti gyvybes, kaip ir mylėti, yra geriausias narkotikas pasaulyje", - teigia šis personažas Nicolas Cage`o lupomis.Jam neatsiranda nei minutes poilsio, niekaip nesiseka nors trumpam ištrukti iš šio įtampos ir atsakomybes ciklo, pavargęs ir neišsimiegojęs jis vykdo savo pareigas iki galo. Ilgainiui paramedikas patenka į būseną, kurią galima pavadinti nesibaigiančiu tranzu, tačiau yra žmonių, kuriems dar blogiau. Tai mirtimi besigaluojantys ligoniai ar narkomanai. Jie pridaro papildomų problemų ne tik sau, bet ir aplinkiniams, ir Nicolas Cage`o personažui. Tik ar ant išsekimo ribos atsidūrusiam paramedikui pavyks jas išspręsti?Puikiai kritikų įvertinto filmo "Bėgti nuo mirties", kurį režisavo legendinis režisierius Martinas Scorsese, veiksmas vyksta Niujorke. Tačiau tai nėra gražus blizgantis miestas. Režisierius nagrinėja jo gyventojų psichologiją kitu kampu. Narkotikai, haliucinacijos, eutanazija ir kitos problemos bei dilemos taip pat yra nagrinėjamos šioje juostoje.Filme "Bėgti nuo mirties" vaidina ir kiti puikus aktoriai – Patricia Arquette, Tom Sizemore, John Goodman. Šį juostą pasižymi ir puikių roko muzikos dainų parinkimu, kurio apogėjus labai patiks gausiems grupės R.E.M. gerbėjams, galėsiantiems šio filmo metu išgirsti pilną šios grupės kompoziciją "What`s the Frequency, Kenneth?"

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+1
#1 | Svečias · June 22 2011 01:55:26
geras filamas verta pazuretthumbsup

+1
#2 | Svečias · February 27 2013 20:49:33
man sio aktorio visi filmai gteri, liuxx. smile patariu paziureti, netruks demesio, veiksmo neperdaugiausei, bet filmas tikrai geras.

+1
#3 | Svečias · December 31 2013 22:27:15
Filmas siaip sau,antra kart neziureciau ir problemos su vertimu,tai yra,tai nera.

+1
#4 | rituteee · March 04 2015 12:09:23
jei vertėjas niekam tikes, tai ir filmo žiurėti neverta, nes gadina filmo kokybe, tikrai taip yra, turi būti pakankamai geras balsas, o ne miaukimas...

+0
#5 | Svečias · June 10 2011 21:59:24
geras filmas, tikrai rekomenduoju paziuret.

+0
#6 | Afganas85 · December 15 2018 19:12:50
Slamsto krūvą,nebent apsiputusem žiūrėti.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai