Palaukite...

Bėglys

/
Geroy / the hero
2019

images/news/1570787771.jpg

2019

1h 56 min

Rusų k.
Režisierius: Karenas Oganesianas
Žanras: Veiksmo


(1 balsas)
Nuo spalio 4 dienos didžiuosiuose šalies kino ekranuose – ilgai lauktas, įtraukiantis, nepaliksiantis abejingų, įtempto siužeto veiksmo trileris „Bėglys“. Kai juostos siužetą kuria vienas geriausių scenarijaus autorių Nikolajus Kulikovas („Ekipažas“, „3 sekundės“), o filme pagrindinius vaidmenis atlieka tokios kino žvaigždės, kaip Aleksandras Petrovas, Vladimiras Maškovas ir žavioji Svetlana Chodčenkova - laukia įstabus reginys!

Prieš 15 metų Andrejus (akt. Aleksandras Petrovas), vadovaujant savo tėvui, baigė slaptą mokyklą, kurioje paaugliai tampa viskam pasirengusiais agentais. Mokymų tikslas – karinės parengties agentų tinklas, pajėgus bet kuriuo momentu pradėti vykdyti specialias užduotis.

Netikėtai nutrūkus šiam eksperimentiniam projektui, aukščiausio lygio šnipo kvalifikaciją turintis paauglys stengiasi pritapti prie normalaus gyvenimo ir net neprisiminti savo praeities. Tačiau netikėtas tėvo, pulkininko Rodino (akt. Vladimiras Maškovas) skambutis, kurį visi laikė žuvusiu, į buvusio kursanto gyvenimą, atneša dvi žinias. Pirma – visus tuos metus tėvas buvo gyvas, antra – Andrejaus gyvybei gresia pavojus, nes be gailesčio šalinami visi buvusios slaptos mokyklos agentai. Andrejus priverstas viską mesti ir bėgti. Pasitikėti negalima niekuo.

Jis susiranda kurso draugę, savo pirmąją meilę Mariją (akt. Svetlana Chodčenkova). Jaunieji agentai pamažu, ir tikrai ne sava valia, yra įtraukiami į itin pavojingą ir visiškai slaptą milžinišką šnipų pasaulį. Andrejus ne tik kovos už savo gyvybę, bet jam teks išgyventi ir pačią stipriausią meilę bei patirti pačią skaudžiausią išdavystę.

Garsiausių aktorių tandemas ir profesionali kūrėjų komanda visiems žiūrovams garantuoja įspūdingų specialiųjų efektų prifarširuotą, kvapą gniaužiantį, nuo pat pirmų iki paskutinių sekundžių prikaustantį trilerį „Bėglys“. Visuose didžiausiose šalies kino teatruose jau nuo spalio 4 dienos.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

REŽISIERIUS: Karenas Oganesianas

AKTORIAI: Aleksandras Petrovas („Policininkas iš Rubliovkos“, „T-34“), Vladimiras Maškovas („Ekipažas“, „Milijardas“), Svetlana Chodčenkova („Mamos“, „Garbinkite moterį“).

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+3
#1 | andrius253 · October 22 2019 21:38:37
filmas visai neblogas... maciau kino tetre. pradzia gal biski nuobodoka bet suejo... ir suzinojau ir kaip mire betmeno tevai xdd... saukit pliusiuku praverstu (dekui)

+2
#2 | MMMMMMM · October 22 2019 11:58:28
noriu lt kalbos

+2
#3 | dyka · October 26 2019 10:28:53
kodel nerodo filmo?

+2
#4 | didre · October 28 2019 17:54:56
Puikus filmas, bet tai blogas egzempliorius! Radau kopiją, kuri yra daug geresnė nei šis filmas. Manau, kad kai kurie iš jūsų taip pat nori tai pamatyti!Štai kur aš žiūriu >>> HDPELIS21ULTRA.COM

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai