Palaukite...

Be šansų

/
Long Shot
2019

images/news/1569078218.jpg

2019

125 min

Lietuvių k.
Režisierius: Jonathan Levine
Žanras: Komedija, Romantinis


(1 balsas)
Fredas Flarskis (aktorius Seth‘as Rogen‘as) yra gabus žurnalistas, dėl savo bohemiško gyvenimo būdo bei pažiūrų nuolat įsiveliantis į įvairiausius nesusipratimus bei nuotykius. Šarlotė Fyld (Charlize Theron) – viena įtakingiausių ir galingiausių moterų pasaulyje: protinga, stilinga, graži ir nestokojanti įvairiausių talentų. Jie neturi absoliučiai nieko bendro, išskyrus tai, kad kažkada Šarlotė trumpai dirbo Fredo aukle, o Fredas ją buvo vaikiškai įsimylėjęs.

Po daugybės metų Šarlotė ir Fredas vėl susitinka, moteriai kaip tik rengiantis paskelbti savo kandidatūrą Jungtinių Valstijų prezidento rinkimuose. Fredas Šarlotę sužavi humoro jausmu ir, pagauta impulso, ji pasiūlo jam kalbų rašytojo vietą savo komandoje. Rimtų, griežtų ir kostiumuotų žmonių apsuptyje Fredas jaučiasi lyg balta varna ir niekaip nepripranta prie kamerų, nuolatinio dėmesio ir prabangaus gyvenimo būdo. Vis tik, nepaisant nieko, pasitvirtina patarlė, jog „sena meilė nerūdija“.

Šarlotė ir Fredas vienas kitam pajunta nenugalimą simpatiją. Naujai užgimęs jausmas priešrinkiminių kelionių metu tiek juos, tiek visus jų aplinkos žmones įstums į daugybę linksmų, netikėtų, o kartais ir pavojingų nuotykių.

/* $banner1 = 'Ginklai medzioklei, savigynai, sportui'; $banner2 = 'Nemokami pratybų atsakymai'; $banners = array($banner1, $banner2); shuffle($banners); print $banners[0]; */
Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+0
#1 | siera · September 29 2019 20:38:26
Tokie filmai priskiriami holivudienos kategorijai - naivumo, banalumo ir vulgarumo mišrainė, su idiotiška laiminga pabaiga. Greito 'maisto' mėgėjui. Man komedija nebuvo nei juokinga, nei įdomi. 2 /5.

+0
#2 | dungannon · October 10 2019 21:19:40
Vos kantrybes uzteko paziureti pirmas 5 minutes. Erzinantis, kvailas jumoras.

-1
#3 | Simse · September 27 2019 11:59:39
Geras filmas, pradžią kiek selpnoka bet patiko buvo isko pasijuokti 9

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai