Baimės akys

2012
Palaukite...
images/news/baimesakys.jpg
Premjera: 2012
Žanras: Laidos
Įgarsinimas: Lietuvių k. (Originalus)
Trukmė: 22 min
Baimės akys - naujas linksmas, nuotaikingas, nuotykinis TV žaidimas, kuriame varžovai kovoja vienas prieš kitą, tuo pačiu ir prieš savo baimes, atlikdami įvairias užduotis.

Po kiekvienos užduoties - vienas dalyvis iškrenta, o paskutinis iš kovojusių likęs - laimi pagrindinį prizą - 500 litų.

Šiame, atrodytų, paprastame žaidime slypi viena smagi smulkmena - dalyviai užduotis atlieka aklinoje tamsoje. Jokio šviesos spindulėlio, jokios pagalbos ir jokių tabu! Tamsoje dalyviai susiduria su savo baimėmis ir vaizduotės monstrais sukeldami žiūrovams didelį juoką.

Žiūrovai gali matyti kiekvieną žaidėjų žingsnį modernios naktinio matymo įrangos (kamerų filmuojančių infraraudonųjų spindulių spektrą) pagalba.

Tai juokingas, žaismingas, nenuspėjamas, pramoginis šou, kurio tikslas pralinksminti žiūrovą. Tai ne „Baimės faktorius“ tamsoje, jame žaidėjai nesusiduria su pavojais kovodami žūtbūtinėje kovoje, šis žaidimas tikrai nesukels žiūrovams diskomforto jausmo.

Nors teoriškai tai žaidimas su taisyklėmis, su nugalėtojais ir pralaimėtojais, vistiek pagrindinis šio žaidimo tikslas išlieka - įsimintinas nuotykis žaidėjui ir pramoga žiūrovui.
Serijų kiekis: 9 Prisijunkite!

Panašūs filmai
TOP filmai