Palaukite...

Ateities pasaulis

/
Future World
2018

images/news/1530790338.jpg

2018

88 min

Lietuvių k.


(1 balsas)
Postapokaliptiniame pasaulyje, dykumos viduryje esanti oazė yra viena nedaugelio vietų, kurioje išlikusi ramybė, civilizacija ir saugumas. Jos Karalienei (aktorė Lucy Liu) susirgus mirtina liga, sūnus Princas (Mark‘o Wahlberg‘o sūnėnas Jeffrey‘is Wahlberg‘as) iškeliauja ieškoti legendomis apipinto mitinio vaisto, galinčio išgelbėti motinos gyvybę.

Atšiaurioje ir mirtinai pavojingoje dykumoje Princas vos išsigelbsti nuo psichopato, save vadinančio Karo Lordu (akt. James‘as Franco), gaujos ir užmezga netikėtą ryšį su mergina (akt. Suki Waterhouse), ištrūkusia iš to paties psichopato nagų. Netrukus paaiškėja, kad ji iš tiesų yra tobulai pagamintas kiborgas, pasižymintis išskirtiniais kovotojos gabumais. Karo Lordui siekiant susigrąžinti savo pasprukusią sekso vergę, Princui teks stoti į mirtiną kovą.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: James Franco, Bruce Thierry Cheung

Scenarijus: Jeremy Cheung, Jay Davis, Bruce Thierry Cheung

Aktoriai: James Franco („Dabar jau tikrai šikna“, „Beždžionių planetos sukilimas“, „Interviu su diktatoriumi“), Suki Waterhouse („Insurgentė“, „Su meile, Rouzė“), Milla Jovovich („Absoliutaus blogio“ saga, „Penktasis elementas“, „Zūlanderis 2“), Lucy Liu („Nužudyti Bilą“, „Čarlio angelai“, „Čikaga“), Snoop Dog, Method Man, Jeffrey Wahlberg ir kt.

Panašūs filmai
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.rff
Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai