Palaukite...

Aš graži

/
I feel pretty
2018

images/news/1529145603.jpg

2018

100 min

Lietuvių k.
Žanras: Komedija


(1 balsas)
Režisieriai Abbė Kohn ir Marcas Silversteinas, sėkmingų romantinių filmų ir komedijų „Meilės priesaika“, „Jis ne tau“, „Dar nebučiuota“, „Gidas vienišiams“ autorių duetas, vėl ėmėsi bendro darbo. Rezultatas turėtų nudžiuginti daugelį merginų ir moterų. Komedija „Aš graži“ – apie moterišką orumą ir apie tai, kaip pasitikėjimas savimi keičia viską!

Merginos iš Niujorko Renė gyvenimas – nuolatiniai bandymai laikytis dietos arba užsiimti treniruotėmis. „Bandymas užskaitytas“, — pamanė Visata ir švysteli vargšelę nuo treniruoklio. Mergina krenta, stipriai susitrenkia galvą ir staiga patiki, jog yra neprilygstama gražuolė. Tarsi iš naujo gimusi, Renė užtikrintai „kabina“ vaikiną, dalyvauja bikinių konkurse ir netgi nepasikuklina užsukti į modelių agentūrą!

Tik mažytė problema — kitų žmonių akyse ji nei trupučio nepasikeitė. Išoriškai. O viduje? Gal pasitikėjimas savimi iš tikrųjų pakeitė merginą?

Pagrindinį vaidmenį atliko aktorė, žinoma savo iššaukiančiomis rolėmis, Amy Schumer („Mergina be kompleksų“). Komedijoje taip pat nusifilmavo Michelle Williams („Mančesteris prie jūros“, „Liūdnasis valentinadienis“), modelis ir aktorė Emily Ratajkowski, pasauliniai supermodeliai Lauren Hutton ir pati „juodoji pantera“ Naomi Campbell.

Ieškokite kinuose nuo gegužės 11 d.!

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisieriai: Abby Kohn, Marc Silverstein („Meilės priesaika“, „Dar nebučiuota“, „Gidas vienišiams“, „Jis ne tau“)

Vaidina: Amy Schumer („Mergina be kompleksų“), Michelle Williams („Mančesteris prie jūros“, „Liūdnasis valentinadienis“, „Kuprotas kalnas“), Busy Philips („Operacija: baltosios pupytės“), Tom Hopper („Sostų karai“), Emily Ratajkowski, Lauren Hutton, Naomi Campbell ir kt.

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+6
#1 | poko · October 06 2019 14:26:44
labai geras filmas, tik gal kiek keistokas bet siap labai patiko buvo idomu ir sukele pasitikejimo savimi banga

+0
#2 | Pipiras2007 · October 08 2019 16:33:27
Siulau visems. Ir plz tasku...

+0
#3 | jolita1984 · October 13 2019 18:51:28
puikus filmas :-)

-2
#4 | Eitvydasss · November 02 2019 20:11:55
Labai puikus filmas man patiko. Patariu ir kitiems pasiziureti gal galit pliusiuku?? smile

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai