Palaukite...

Apiplėšimas uragano akyje

/
The Hurricane Heist
2018

images/news/1521190520.jpg

2018

1h 43min.

Lietuvių k.
Režisierius: Rob Cohen
Žanras: Veiksmo, Trileriai


(1 balsas)
Grupelė talentingų hakerių suplanuoja velniškai gudrų ir pavojingą planą. Išgirdę apie mažame pakrantės miestelyje vyksiančią galingą audrą, jie kompiuterine technika pakrauna savo automobilius ir patraukia link stichijos epicentro.

Ne, jie nėra entuziastingi uraganų medžiotojai – vaikinų tikslas kur kas pragmatiškesnis: miestelyje įsikūrusi banknotų spaustuvė. Jie tikisi niekieno nepastebėti nugvelbti 600 milijonų JAV dolerių, kol spaustuves su žeme dar nesulygino penktosios kategorijos uraganas.

Kaip jie ir tikėjosi, audrai besiruošiantis miestelis ištuštėja – visi pabėga genami evakuacijos. Bet net ir geriausi planai turi spragų...

Nieko blogiau nei uraganas nesitikinčių vietinių ir savų tikslų turinčių hakerių akistata lydima mirtį sėjančios stichijos į veiksmo sūkurį įsuks visus žiūrovus ir nepaleis iki pat paskutinių minučių kino ekrane.

Kvapą gniaužiančio ir specialiųjų efektų kupino filmo režisierius – Robas Cohenas („Vaikinas iš gretimo namo“, „Mumija: Drakono imperatoriaus kapas“, „Greiti ir įsiutę“, „Kaukolės“). Trileryje su stichija kausis aktoriai Toby Kebbellas, Maggie Grace, Ryanas Kwantenas, Ralphas Inesonas ir kiti.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Rob Cohen („Vaikinas iš gretimo namo“, „Mumija: Drakono imperatoriaus kapas“, „Greiti ir įsiutę“, „Kaukolės“)

Vaidina: Toby Kebbell, Maggie Grace, Ryan Kwanten, Ralph Ineson, Randy Couture, Melissa Bolona, Jamie Andrew Cutler

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+0
#1 | slinas · December 01 2018 04:20:44
SIAIP SAU, PIGUS TOKS

-1
#2 | duke2 · March 16 2018 19:21:39
kinas geras,bet jau kokybe tai naaax

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai