Palaukite...

Apačas

/
Apache
1954

images/news/1527951349.jpg

1954

90 min

Lietuvių k.
Režisierius: Robert Aldrich
Žanras: Vesternas


(0 balsų)
Po garsiojo apačių genties vado Geronimo pasidavimo Masajus, paskutinis apačių karys yra suimamas ir gabenamas į indėnų rezervatą Floridoje. Jam pavyksta pabėgti, Masajus vėl imasi ginklo.

Viena pirmųjų kino juostų kinematografijos istorijoje, pasakojančių apie žiaurų kolonistų amerikiečių elgesį su senaisiais žemyno gyventojais - indėnais.


Karolis Dionyzas Bučinskis (angl. Charles Dennis Buchinsky) - garsus JAV aktorius, žinomas Charles Bronson pseudonimu.

Karolis gimė 1921 m. lapkričio 3 d. Ehrenfelde, neturtingoje lietuvių emigrantų šeimoje Pensilvanijoje (JAV). Jo tėvas, Valteris Bučinskis, angliakasys, kilęs iš Druskininkų. Motina - Mary Valinsky gimė Pensilvanijoje, lietuvių emigrantų šeimoje. Karolis buvo vienas iš 15 vaikų.

1943 m. prisiekė ir buvo paskirtas į Sausumos pajėgoms priklausiusias Karines oro pajėgas.

Nuo 1950 m. pradėjo filmuotis nereikšminguose vaidmenyse. Ypač išpopuliarėjo 7-ajame dešimtmetyje. Vaidino „meksikietiško“ veido šaltakraujus banditus – psichologinių trilerių pagrindinėse rolėse. Kai kurie filmai buvo kuriami specialiai jam. Jo filmai buvo ypač populiarūs Europoje. Vienas iš dviejų lietuvių, kurių įspaudai yra palikti Holivudo aktorių šlovės alėjoje.

Mirė 2003 m. rugpjūčio 30 d. Los Andžele, palikęs žmoną Kim, keturis vaikus, du įvaikius bei du vaikaičius. Palaidotas Braunsvilio miestelyje (Vermonto valstija).

Svetainiu talpinimas, Reseller hostingas

Panašūs filmai
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.rff
Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai