Palaukite...

Antrasis šansas

/
Second Act
2018

images/news/1565636358.png

2018

103 min

Lietuvių k.
Režisierius: Peter Segal


(1 balsas)
Keturiasdešimtmetė Maja (aktorė Jennifer Lopez) už minimalų atlyginimą dirba mažmeninės prekybos parduotuvėje ir kiekvieną dieną galvoja apie savo pasirinkimus, atvedusius į šį gyvenimo akligatvį. Maja žino, kad yra talentinga ir verta žymiai daugiau, tačiau jos CV negailestingas – tinkamo išsilavinimo, pažinčių ir karjeros įrašų neturinti moteris pasmerkta ir toliau suktis tame pačiame neperspektyvių darbų rate.

Kol vieną dieną, galutinai paveiktas Majos niurzgėjimo, vienas jos bičiulis truputį patobulina moters internetinę asmenybę. Patvarko „Facebook“ profilį, prigamina suklastotų nuotraukų (pavyzdžiui, Majos su prezidentu), į CV prirašo išgalvotų darbų. Rezultato ilgai laukti nereikia. Maja pakviečiama darbo pokalbiui į prestižinę finansų kompaniją, įsikūrusią prašmatniame Manheteno biure.

Sužavėti Majos įdirbio ir karjeros (žinoma, išgalvotų), firmos vadovai pasamdo moterį verslo konsultante. Jos darbas – užtikrinti, kad įmonės derybos su stambiu Kinijos investuotoju pasibaigtų sėkme. Kai kurie Majos draugai ir artimieji mano, kad šis pokštas nuėjo per toli ir moteris turėtų nešti muilą, kol neprisidirbo kaip reikiant. Tačiau pati Maja įsitikinusi, kad gali pateisinti jai parodytą pasitikėjimą. Nes kartais, kad pagaliau pagautum savo laimės paukštę, tereikia, kad nors tavimi patikėtų. Ir suteiktų gyvenime antrą šansą.

/* $banner1 = 'Ginklai medzioklei, savigynai, sportui'; $banner2 = 'Nemokami pratybų atsakymai'; $banners = array($banner1, $banner2); shuffle($banners); print $banners[0]; */
Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+4
#1 | Deimantukassss · October 02 2019 20:18:08
Pirma suderinkite vaizdą su garsu. Neįmanoma buvo žiūrėti, o ir taškus nuėmė už tokią prastą filmo kokybę.

+0
#2 | atnimar25 · October 29 2019 23:11:17
Nei vienas filmas nepasileidzia, o taskai nuimami

+0
#3 | Donatasda · November 11 2019 09:35:36
neatidaro ir man filmu, o ir taskus nuima uz siuntima o neatsiuncia

+0
#4 | siera · November 29 2019 08:51:07
Administracija turėtų išimti tokią prastą filmo kopiją, kur garso ir vaizdo takelis totaliai nesutampa ir todėl filmas yra nežiūrimas. Savų klientų apgaudinėjimas, parašyti, kad kokybė labai gera.

+0
#5 | Somkusa · March 18 2020 21:42:38
neatidaro filmu kas cia per sudinas tinklalapis??

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai