Palaukite...

Ad Astra

2019

images/news/1576601032.jpg

2019

120 min

Lietuvių k.
Režisierius: James Gray
Žanras: Drama, Nuotykiai


(1 balsas)
Prieš dvidešimt metų astronautas Klifordas Makbraidas (aktorius Tommy Lee Jones‘as) išskrido į tolimą kelionę Neptūno link.

Precedentų neturintis skrydis per visą Saulės sistemą buvo skirtas nežemiškos protingos rasės egzistavimo užuominų paieškoms.

Pirmoji Klifordo kelionės dalis vyko kaip ir planuota, tačiau tuomet astronautas staiga dingo iš radarų ekranų ir iki pat šios dienos iš jo nesulaukta jokio signalo.

Dabar į kelionę tuo pačiu maršrutu, Neptūno link, iškeliauja Klifordo sūnus Rojus (akt. Brad Pitt).

Astronauto-inžinieriaus laukia ilga ir vieniša kelionė, ne tik ieškant nežemiškos gyvybės pėdsakų, bet ir siekiant išsiaiškinti, kas nutiko jo tėvui.

Rojui lemta sužinoti kvapą gniaužiančias paslaptis, metančias iššūkį mokslo įrodytai žmonijos evoliucijos istorijai, mūsų vietai Visatoje ir atskleidžiančias grėsmę, pakibusią virš mūsų mėlynosios planetos.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: James Gray („Mes valdome naktį“, „Kartą Niujorke“, „Prarastasis miestas Z“)

Vaidina: Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Ruth Negga, Donald Sutherland, Jamie Kennedy, John Ortiz.

/* $banner1 = 'Ginklai medzioklei, savigynai, sportui'; $banner2 = 'Nemokami pratybų atsakymai'; $banners = array($banner1, $banner2); shuffle($banners); print $banners[0]; */
Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+4
#1 | arunasxxx · October 03 2019 15:28:41
Niekam tikęs filmas apie destruktyvią žmogaus prigimtį,kaip vienas individas gali suš..ti daugelio žmonių darbą ir viltis.

+3
#2 | jonaskiselis · October 06 2019 13:09:08
Tai filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais ar rusų kalba? Kodėl skelbiama viena kitai prieštaraujanti informacija?

+1
#3 | mangirdas1098 · December 18 2019 19:29:50
patiko sis filmas

+1
#4 | siera · January 25 2020 15:02:23
Filmas tikrai be ryšio, nors skaitosi moksline fantastika, bet jokio mokslo čia su jokiu žiburiu nesurasi, kaip nėra visiškai ir nors minimalios logikos. Tik kad galima pasižiūrėti į neblogus aktorius, kurie vargsta vaidindami niekam tikusiame kine. 2/5

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai