Palaukite...

22-oji mylia

/
Mile 22
2018

images/news/1540934050.jpg

2018

94 min

Rusų k.
Režisierius: Peter Berg


(1 balsas)
Aktorius Markas Wahlbergas ir režisierius Peteris Bergas pristato įtemptą veiksmo trilerį „22-oji mylia“ - 95 intensyvaus, prie kėdžių tiesiog prikaustančio vyriško reginio minutes.

Ypatingai slapto elitinio CŽV padalinio karys Džeimsas Silva (aktorius Mark‘as Wahlberg‘as) gauna užduotį ištirti trijų kolegų žūtį Indonezijoje. Kartu su jaunesne kolege Sem (akt. Ronda Rousey) atvykęs į paskirties vietą, Džeimsas su ten jau laukiančia komanda imasi darbo.

Jiems į pagalbą netikėtai ateina vietos nusikaltėlių persekiojamas vietos policijos leitenantas Li Nooras (akt. Iko Uwais‘as). Susiradęs Džeimsą, mainais į apsaugą ir išgabenimą iš šalies Li pažada jam informaciją apie nužudytus CŽV karius. Suderinęs detales su vadovybe, Džeimsas gauna naują užduotį: nugabenti vertingos informacijos turintį leitenantą į už 22 mylių nuo miesto esantį oro uostą, iš kurio Li bus išskraidintas iš Indonezijos. Tačiau už Li galvą paskiriama didžiulė premija, ir jį saugančio Džeimso Silvos komandai tenka stoti prieš tikrą jungtinę premijos ištroškusių ir prieš nieką sustoti nežadančių vietinių karių, policijos pareigūnų ir kriminalinių nusikaltėlių armiją.

Tai jau ketvirtas bendras Marko Wahlbergo ir režisieriaus Peterio Bergo darbas po Oskarui nominuoto filmo „Išlikęs gyvas” bei juostų „Liepsnojantis horizontas” ir „Patriotų diena”.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Peter Berg („Išlikęs gyvas”, „Liepsnojantis horizontas”, „Laivų mūšis”)

Vaidina: Mark Wahlberg („Išlikęs gyvas”, „Liepsnojantis horizontas”, „Transformeriai”, „Tedis”), John Malkovich („Liepsnojantis horizontas”, „Rizikinga Erzinti Diedukus”), Ronda Rousey („Greiti ir įsiutę 7”, „Nesunaikinami 3”), Sam Medina („Olympo apgultis”, „Kikboksininkas”), Carlo Alban („21 Gramas”), Lauren Cohan („Gyvi numirėliai”, „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra”).

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+1
#1 | Donis Klimis · November 04 2018 05:51:54
Veiksmo tikrai yra, visai gerai ziurisi

+0
#2 | Karalaitis · November 02 2018 22:22:35
na ka galiu pasakyti NUSIVYLIAU

+0
#3 | aborto · November 03 2018 23:09:30
Tikroviskos veiksmo scenos ir kaip supratau bus II dalis

-1
#4 | konate89 · November 02 2018 16:40:06
HD kokybėžr. čia >> FILMSONLINE7.BLOGSPOT.COM HD kokybėžr. čia >> FILMSONLINE7.BLOGSPOT.COM

Parašyti komentarą
Jūs turite prisijungti arba užsiregistruoti, norėdami rašyti komentarus.

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai